„Jakubiak rozgryza Maltę” – kolejny sezon serii dostępny na CANAL+ online. Wspólnie odkryjmy tajemnice i kulinarne tradycje tej słonecznej wyspy.

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak smakuje historia? W najnowszej serii mojego podróżniczego programu „Jakubiak rozgryza”, wyruszam na pełną przygód podróż po malowniczej Malcie. Premiera telewizyjna odbyła się 25 lutego, cały sezon możecie oglądać online.

Z niezastąpioną Gosią Molską za kamerą, przenosimy się w magiczne zakątki Malty, zaczynając od jej stolicy – Valetty. Architektura, język, kuchnia – wszystko tutaj opowiada niezwykłą historię, gdzie europejskie wpływy spotykają się z arabskimi tradycjami.

W drugim odcinku zanurzamy się w atmosferę Marsaxlokk, malowniczej wioski rybackiej o egzotycznym brzmieniu nazwy, która odzwierciedla bogactwo kulturowe i kulinarne Malty.

Przygotujcie się na festiwal świeżych ryb i owoców morza, których można zasmakować w tradycyjnych maltańskich restauracjach z niesamowitym widokiem na tutejsze porty.

W trzecim odcinku zabierzemy Was na Gozo, wyspę, gdzie morze i historia tworzą niepowtarzalną mieszankę barw i smaków.

A w ostatnim odcinku niezwykła niespodzianka – odwiedzam maltańską wioskę, smakuje lokalne przysmaki i… wcielam się w postać kultowego Popeye’a.

Czy jesteście gotowi na kulinarne i kulturowe safari po Malcie? To podróż, której smaku nie zapomnicie!