Catering

Catering jest nieodłączną częścią mojej działalności od początku mojej kariery zawodowej. Kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji cateringu dla firm, samorządów jak i na eventach stawia naszą propozycję do czołowych rozwiązań organizacji eventu czy bankietu.

Wyjątkowość naszej oferty cateringowej polega na indywidualnym podejściu do Klienta oraz moim autorskim menu przygotowanym specjalnie pod charakter lub temat przewodni imprezy. Staram się zawsze osobiście uzgadniać z Klientem szczegóły menu, kilkanaście godzin przed, razem z moimi kucharzami dogrywamy już szczegóły smakowe jak i wizualne ponieważ przywiązuję ogromną wagę do tego jak, w czym i na czym będą serwowane moje dania. Nad technicznym dopracowaniem całego cateringu czuwa mój niezawodny zespół współpracowników, dla których nie ma rzeczy niemożliwych a każdy element serwisu jest dopracowany co do minuty.

Nie zraża nas wielkość eventu czy bankietu gdyż współpracujemy z największą wypożyczalnią gastronomiczną w Polsce która zapewnia nam pełne wyposażenie sprzętu nawet na kilka tysięcy osób.

Catering przygotowany przez moją firmę jest odzwierciedleniem mojej kuchni i zabawy smakami, połączeniami polskich produktów ze szczyptą fantazji i codziennego szaleństwa 🙂